Copyright 2020 - Minden jog fenntartva.

Köszönöm mindenkinek a kulturált viselkedést és a felejthetetlen élményt! Itt ragadom meg az alkalmat megköszönni a segítőknek (Janner, Sanyika, Tünde, Lipkala, NTibor, SRóber, Póta, Deli család, Csilla, Kendi és nem utolsó sorban az Akácos rendezvényház személyzete) a munkáját!

Köszönjük a szponzoroknak a támogatást (CityBike 2x5000 Ft-os vásárlási utalványát, és Mark Gábornak a sok-sok féktácsatisztítót!) és természetesen a névtelen adományokat is, amik nélkül ez az egész létre sem jöhetett volna.

Ha van valakinek kedve pár sort írni a rendezvényről, szívesen venném és megosztanám itt okulásként a jövőbeli rallyzóknak... ;)

 

12 órán belül, az összes ellenőrzési pontot igazoltan érintők (tehát a teljesítők) névsora ABC-be rendezve (82 fő):

ssz. Név motor indult érkezett tipus idő köbcenti pont
12

3 simós meg a
bolond biciklis
Fazekas György
Ménesi Ákos
Mihály Ottó
Kádár Szabolcs

7:48 18:18 csapat 10:30    
16 Bajnok Zsolt Aprillia RX 50 7:59 18:27 enduro 10:28    
45 Baksa Tamás Piaggio bravo 7:32 16:43 moped 9:11 60  
48 Barta György Simson S51b 7:25 18:41 Simson 11:16    
49 Bartók Tibor Simson S51 7:26 17:17 Simson 9:51 50  
50 Bencsik Tamás Csámpás 70 7:02 14:00 Robogó 6:58 70  
3 Cégrally
Tóth Gábor
Rakottyai Zoltán
Ellenpacher Richard
 2 simson+Gilera rcr50 7:09 15:03 csapat 7:54 50  
54 Csiszárik Szabolcs Simson S51 7:25 18:41 Simson 11:16    
32 Deli Ottó Aprillia SX70 7:31 16:24 enduro 8:53 70 21
300 Döfi csapat
Bánszki Zsolt
Zsíros Gábor
Ámon Ferenc
Mráz Peti
 Simsonok 7:24 15:03 csapat 7:39 50  
174 Duzs László Simson S53 7:25 18:41 Simson 11:16    
158 Farkas István Rieju MRT 50 7:37 17:00 enduro 9:23 50  
62 ficsor Endre Simson Schwalbe 7:15 17:10 Simson 9:55 50  
63 Ficsor Gábor Zoltán Simson Schwalbe 7:15 17:10 Simson 9:55    
64 Födő Zsolt Honda Mb 7:10 17:40 Simson 10:30    
65 Garai Zoltán Simson Enduro 51 7:52 17:20 Simson 9:28 50  
66 Gécs Lászzló Simson s51 n 7:18 17:55 simson 10:37    
67 Gécs Tamás Generic trigger x50 7:18 17:55 enduro 10:37 50  
125 Gonda Tibor Piaggio Free 50 7:02 14:00 Robogó 6:58 50  
170 Hajagos Tóth Martin Simson S51 7:18 17:40 Simson 10:22   21
69 Havrincsák Gábor Dániel Yamaha DT 50 7:30 17:15 enduro 9:45 50  
70 Havrincsák Gábor István Simson S51 7:30 17:15 Simson 9:45    
71 Hayer Norbert Generic trigger 7:37 16:44 enduro 9:07 70  
8 Homoktúrók
Gacs Zoltán
Berényi Attila
Apró László
Képe Krisztián
Zsámboki Zoltán
3 aprilia + rieju + simson 7:32 16:28 csapat 8:56 50  
73 Hortobágyi Attila Piaggio si 7:32 16:43 moped 9:11 60  
77 Kemény Péter Rieju RR 50 7:15 17:10 enduro 9:55 50  
1 Kétütemű táltosok
Dr Oldal István
Antal Péter
Fodor László
Kecskeméti Elek
Kecskeméti Sándor
Simsonok 7:35 18:50 csapat 11:15    
81 Kovács Aurél Piaggio Ciao 50 7:53 17:00 moped 9:07 50  
85 Ladányi József Derbi Senda 7:37 16:44 enduro 9:07 70  
150 Lencsés István Reju RR50 7:46 18:38 enduro 10:52    
156 Mézes Mihály Simson N50 7:30 17:17 Simson 9:47 50  
34 Molnár János Aprila rx 50 80 7:44 14:30 enduro 6:46 80  
91 Monostori Árpád Simson S51 7:59 16:57 Simson 8:58 70  
151 Mosoni István Rieju RR 50 7:46 18:38 enduro 10:52    
92 Mosonyi Tamás Yamaha DT50 7:15 16:37 enduro 9:22 50  
94 Müller Ferenc Aprilia pegaso 7:17 16:37 enduro 9:20 50  
95 Müller Zoltán Yamaha DT51 7:17 16:37 enduro 9:20 50  
96 Müller Zsolt Yamaha DT 50 7:14 16:37 enduro 9:23 50  
152 Nagy Róbert Rieju MRX 7:41 16:08 enduro 8:27 70  
33 Nagy Tamás Aprilia rx 50 7:44 14:29 enduro 6:45 50  
97 Nagy Viktor Simson S51 7:06 17:35 Simson 10:29    
98 Németh Ferenc Simson S51E 7:19 17:25 Simson 10:06 60  
107 Pásztor András Malaguti Crosser 7:13 15:10 Robogó 7:57 50  
157 Rádóczi máté Rieju RR 50 7:37 17:00 enduro 9:23 50  
112 Ruzsa Tamás Aprillia 50 7:11 14:26 enduro 7:15 50  
113 Sápi Máté Simson s51 7:18 18:11 Simson 10:53 49  
114 Sápi Soma Simson s51 7:18 18:11 simson 10:53 60  
153 Sárbogárdi Tibor Aprilia rx 50-80 7:41 14:30 enduro 6:49 80  
28 Simon László Honda Mt 80 7:44 16:08 enduro 8:24 80  
29 Szabó Csaba Aprillia Rx 70 7:57 18:27 enduro 10:30    
118 Szarvas Máté Benelli K2  7:06 17:35 Robogó 10:29    
119 Széll Imre Simson S51 7:59 16:57 Simson 8:58 60  
121 Szijj Gábor Piaggio Liberty 50 7:05 18:56 Robogó 11:51    
11 Szilágyi csapata
Szilágyi Attila
Schuszter László
Németh Csaba
Németh Levente
Német Ádám
vegyes 7:12 16:46 csapat 9:34    
122 Tavaszi András Rieju RRX50 7:21 19:05 enduro 11:44    
124 Temesvári József Tomos APN 4 7:10 16:10 Simson 9:00 50  
126 Timár Szilvia Simson S51 7:04 14:00 Simson 6:56 50  
127 Tóth László Simson S51n 7:03 16:26 Simson 9:23 60  
129 Végi Mihály Simson S51 7:13 15:09 Simson 7:56 50  
31 Walli Patrik Gasgas EC 50 7:57 18:27 enduro 10:30    
154 Zsír Ferenc Beta RR 50 7:41 14:29 enduro 6:48 70  



Futási idő szerint rendezve:

ssz. Név motor indult érkezett tipus idő köbcenti
33 Nagy Tamás
(1. hely -  enduro)
Aprilia rx 50 7:44 14:29 enduro 6:45 50
34 Molnár János Aprila rx 50 80 7:44 14:30 enduro 6:46 80
154 Zsír Ferenc Beta RR 50 7:41 14:29 enduro 6:48 70
153 Sárbogárdi Tibor Aprilia rx 50-80 7:41 14:30 enduro 6:49 80
126 Timár Szilvia
(1. hely - Simson)
Simson S51 7:04 14:00 Simson 6:56 50
50 Bencsik Tamás Csámpás 70 7:02 14:00 Robogó 6:58 70
125 Gonda Tibor
(1. hely - robogó)
Piaggio Free 50 7:02 14:00 Robogó 6:58 50
112 Ruzsa Tamás Aprillia 50 7:11 14:26 enduro 7:15 50
300 Döfi csapat
Bánszki Zsolt
Zsíros Gábor
Ámon Ferenc
Mráz Peti
(1. hely - csapat)
  7:24 15:03 csapat 7:39 50
3 Cégrally
Tóth Gábor
Rakottyai Zoltán
Ellenpacher Richard
  7:09 15:03 csapat 7:54 50
129 Végi Mihály Simson S51 7:13 15:09 Simson 7:56 50
107 Pásztor András Malaguti Crosser 7:13 15:10 Robogó 7:57 50
28 Simon László Honda Mt 80 7:44 16:08 enduro 8:24 80
152 Nagy Róbert Rieju MRX 7:41 16:08 enduro 8:27 70
32 Deli Ottó Aprillia SX70 7:31 16:24 enduro 8:53 70
8 Homoktúrók
Gacs Zoltán
Berényi Attila
Apró László
Képe Krisztián
Zsámboki Zoltán
endurok 7:32 16:28 csapat 8:56 50
119 Széll Imre Simson S51 7:59 16:57 Simson 8:58 60
91 Monostori Árpád Simson S51 7:59 16:57 Simson 8:58 70
124 Temesvári József Tomos APN 4 7:10 16:10 Simson 9:00 50
71 Hayer Norbert Generic trigger 7:37 16:44 enduro 9:07 70
85 Ladányi József Derbi Senda 7:37 16:44 enduro 9:07 70

81

Kovács Aurél
(1. hely - moped)

Piaggio Ciao 50

7:53

17:00

moped

9:07

50

73

Hortobágyi Attila
(2. hely - moped)

Piaggio si

7:32

16:43

moped

9:11

60

45

Baksa Tamás
(3. hely moped)

Piaggio bravo

7:32

16:43

moped

9:11

60

95 Müller Zoltán Yamaha DT51 7:17 16:37 enduro 9:20 50
94 Müller Ferenc Aprilia pegaso 7:17 16:37 enduro 9:20 50
92 Mosonyi Tamás Yamaha DT50 7:15 16:37 enduro 9:22 50
127 Tóth László Simson S51n 7:03 16:26 Simson 9:23 60
96 Müller Zsolt Yamaha DT 50 7:14 16:37 enduro 9:23 50
158 Farkas István Rieju MRT 50 7:37 17:00 enduro 9:23 50
157 Rádóczi máté Rieju RR 50 7:37 17:00 enduro 9:23 50
65 Garai Zoltán Simson Enduro 51 7:52 17:20 Simson 9:28 50
11 Szilágyi csapata
Szilágyi Attila
Schuszter László
Németh Csaba
Németh Levente
Német Ádám
vegyes 7:12 16:46 csapat 9:34  
69 Havrincsák Gábor Dániel Yamaha DT 50 7:30 17:15 enduro 9:45 50
70 Havrincsák Gábor István Simson S51 7:30 17:15 Simson 9:45  
156 Mézes Mihály Simson N50 7:30 17:17 Simson 9:47 50
49 Bartók Tibor Simson S51 7:26 17:17 Simson 9:51 50
62 ficsor Endre Simson Schwalbe 7:15 17:10 Simson 9:55 50
77 Kemény Péter Rieju RR 50 7:15 17:10 enduro 9:55 50
63 Ficsor Gábor Zoltán Simson Schwalbe 7:15 17:10 Simson 9:55  
98 Németh Ferenc Simson S51E 7:19 17:25 Simson 10:06 60
170 Hajagos Tóth Martin
(1. hely - pontszerző 21 pont)
Simson S51 7:18 17:40 Simson 10:22  
16 Bajnok Zsolt Aprillia RX 50 7:59 18:27 enduro 10:28  
97 Nagy Viktor Simson S51 7:06 17:35 Simson 10:29  
118 Szarvas Máté Benelli K2  7:06 17:35 Robogó 10:29  
29 Szabó Csaba Aprillia Rx 70 7:57 18:27 enduro 10:30  
31 Walli Patrik Gasgas EC 50 7:57 18:27 enduro 10:30  
64 Födő Zsolt Honda Mb 7:10 17:40 Simson 10:30  
12 3 simós meg a
bolond biciklis
Fazekas György
Ménesi Ákos
Mihály Ottó
Kádár Szabolcs
7:48 18:18 csapat 10:30  
66 Gécs Lászzló Simson s51 n 7:18 17:55 simson 10:37  
67 Gécs Tamás Generic trigger x50 7:18 17:55 enduro 10:37 50
151 Mosoni István Rieju RR 50 7:46 18:38 enduro 10:52  
150 Lencsés István Reju RR50 7:46 18:38 enduro 10:52  
113 Sápi Máté Simson s51 7:18 18:11 Simson 10:53 49
114 Sápi Soma Simson s51 7:18 18:11 simson 10:53 60
1 Kétütemű táltosok
Dr Oldal István
Antal Péter
Fodor László
Kecskeméti Elek
Kecskeméti Sándor
Simsonok 7:35 18:50 csapat 11:15  
48 Barta György Simson S51b 7:25 18:41 Simson 11:16  
54 Csiszárik Szabolcs Simson S51 7:25 18:41 Simson 11:16  
174 Duzs László Simson S53 7:25 18:41 Simson 11:16  
122 Tavaszi András Rieju RRX50 7:21 19:05 enduro 11:44  
121 Szijj Gábor Piaggio Liberty 50 7:05 18:56 Robogó 11:51  

 

 

És, akiknek nem sikerült az időt vagy a pontokat összeszedniük, de fergetegesen jót szórakoztak
ABC-szerint (32+3 fő):

 

ssz. Név motor indult érkezett érintett pontok száma idő
169 Aszódi Dávid Suzuki Eco 7:30 14:36 2 7:06
44 Bagi Imre Simson Star 60 7:36 19:15 15 11:39
17 Balassa Gábor Simson S51B 7:41 19:05 13 11:24
18 Balassa Zsolt Simson S51N 7:41 19:05 13 11:24
46 Baranyi Zoltán Jawa Babetta 207 7:49 19:00 9 11:11
47 Barna István Simson Star 50 7:36 18:50 14 11:14
51 Bezecki Gergely Bultaco Lobita 80 7:08 15:06 19 7:58
19 Bittó Nándor Áprilia RX 8:00 20:00 10 12:00
56 Dévay András Piggio Super Bravo 50 7:49 18:59 9 11:10
57 Dobrovics Ede Sachs Madass 50 7:50 15:59 7 8:09
58 Éberhardt Ptrik Simson S50 7:10 18:33 9 11:23
61 Felegyi János Simson S50 7:36 19:15 15 11:39
7 Hapcis bőfing
Nagy Gábor
Flegár Péter
Halmai Károly
Marján János
Horváth Zsolt
robogók 7:44   13  
74 Horváht Gábor Yamah 50 7:30 13:50 1 6:20
75 Horváth Péter Rieju RR50 7:26 14:14 5 6:48
80 Kollár Máté Simson S51 7:10 18:33 9 11:23
82 Kovács Péter Simson S50N 7:08   13  
88 Makai Zsolt Simson S51n 60 7:36 19:14 15 11:38
83 Kövesi Márton Garelli Noi 7:38   9  
25 Mester Sándor Simson S51 60 7:45   13  
304 Minek név arra a lapra?   7:30 19:20 7 11:50
93 Moyos Simson s51 60 7:10 16:56 13 9:46
26 Nagy Kristóf Derbi Senda 8:00 20:00 10 12:00
99 Németh István CPI SX50 70 7:50 15:59 7 8:09
100 Németh Krisztián Malaguti Fifty top 50 7:50 15:59 7 8:09
103 Novák Dávid KTM Hobby 7:25 14:36 2 7:11
171 Novák Pál Babetta 206 7:25 14:36 2 7:11
104 Pap Zoltán Simson 50 7:08 17:35 13 10:27
105 Paróczai Gábor Piaggio Super Bravo 50 7:49 18:59 9 11:10
110 Pinke Péter Rieju MRX50 7:26 14:14 5 6:48
10 Rettenetes Rigások
Hernádi Sándor
Szigeti Adél
Csörgő Tamás
Kenderes Zoltán
Csörgő Dominik
Apágyi Attila
Pap Péter
főleg riga 7:45 19:20 7 11:35
116 Szabó Csaba Babetta 210 7:25 14:36 2 7:11
303 Tekes László Cagiva 125??? - mit keres itt? 7:10 16:57 13 9:47
30 Vantal Zoltán Yamaha Dt 50 7:31 16:24 15 8:53

 

Érintett pontok száma alapján rendezve:

 

ssz. Név motor indult érkezett érintett pontok száma idő
51 Bezecki Gergely Bultaco Lobita 80 7:08 15:06 19 7:58
44 Bagi Imre Simson Star 60 7:36 19:15 15 11:39
301 Kiss Richárd Rieju RR 50 csámpás 7:06   15  
30 Vantal Zoltán Yamaha Dt 50 7:31 16:24 15 8:53
61 Felegyi János Simson S50 7:36 19:15 15 11:39
88 Makai Zsolt Simson S51n 60 7:36 19:14 15 11:38
47 Barna István Simson Star 50 7:36 18:50 14 11:14
7 Hapcis bőfing
Nagy Gábor
Flegár Péter
Halmai Károly
Marján János
Horváth Zsolt
robogók 7:44   13  
82 Kovács Péter Simson S50N 7:08   13  
104 Pap Zoltán Simson 50 7:08 17:35 13 10:27
303 Tekes László Cagiva 125??? - mit keres itt? 7:10 16:57 13 9:47
93 Moyos Simson s51 60 7:10 16:56 13 9:46
18 Balassa Zsolt Simson S51N 7:41 19:05 13 11:24
17 Balassa Gábor Simson S51B 7:41 19:05 13 11:24
19 Bittó Nándor Áprilia RX 8:00 20:00 10 12:00
26 Nagy Kristóf Derbi Senda 8:00 20:00 10 12:00
46 Baranyi Zoltán Jawa Babetta 207 7:49 19:00 9 11:11
56 Dévay András Piggio Super Bravo 50 7:49 18:59 9 11:10
105 Paróczai Gábor Piaggio Super Bravo 50 7:49 18:59 9 11:10
80 Kollár Máté Simson S51 7:10 18:33 9 11:23
58 Éberhardt Ptrik Simson S50 7:10 18:33 9 11:23
99 Németh István CPI SX50 70 7:50 15:59 7 8:09
57 Dobrovics Ede Sachs Madass 50 7:50 15:59 7 8:09
100 Németh Krisztián Malaguti Fifty top 50 7:50 15:59 7 8:09
304 Minek név arra a lapra?   7:30 19:20 7 11:50
10 Rettenetes Rigások
Hernádi Sándor
Szigeti Adél
Csörgő Tamás
Kenderes Zoltán
Csörgő Dominik
Apágyi Attila
Pap Péter
főleg riga 7:45 19:20 7 11:35
75 Horváth Péter Rieju RR50 7:26 14:14 5 6:48
110 Pinke Péter Rieju MRX50 7:26 14:14 5 6:48
116 Szabó Csaba Babetta 210 7:25 14:36 2 7:11
169 Aszódi Dávid Suzuki Eco 7:30 14:36 2 7:06
171 Novák Pál Babetta 206 7:25 14:36 2 7:11
103 Novák Dávid KTM Hobby 7:25 14:36 2 7:11
74 Horváht Gábor Yamah 50 7:30 13:50 1 6:20

Természetesen ennél jóval többen indultak, de az adatlapokat ennyien adták le feldolgozásra...

Comments powered by CComment

f t g